| Manuellllaa a întrebat:

Fetelor,am cateva intrebari despre ob-uri.
Bineinteles pentru cele care folosesc.

1.. Simti cand se umple?
2. La cat timp se schimba?
3.Se poate sa pierzi acea ațăă?/sau sa se rupa?

Funda.

Răspuns Câştigător
| R0MW4LD a răspuns:

E impropriu sa-ti raspund ca barbat dar nu esti prima careia ii raspund in probleme asemanatoare.
Exista mai multe tipuri de tampoane interne insa marca cea mai cunoscuta la noi in Romania este o.b. Inainte de a utiliza acest timp de tampon asigura-te ca ai cumparat marimea potrivita, capacitatea de absorbtie, etc.
Raspunsuri:
1. Da
2. Intre 6-8 ore sau mai frecvent in functie de necesitati.
3. Nu (cel putin nu daca produsul este avizat si atestat)

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns (pentru R0MW4LD):

Hmm eu stiam ca O.B se schimba la 2 - 4 ore big grin dar na laughing

| R0MW4LD a răspuns (pentru Liviu):

Depinde de marimea lui (ceea ce este direct proportional cu capacitatea de absorbtie) sau in functie de ''necesitati' cum am mai amintit tongue