| Alexandra18000000 a întrebat:

Fetelor am nevoie va rog de ajutor, nu îmi pot pune silicoane si primesc mișto pentru ca am sâni mai micuți, adică exista dar sunt mici, știți trucuri pentru creștere sânilor?

6 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Primesti misto de la niste idioti.
Femeile cu sanii mici sunt la fel de femei ca cele cu sanii mari. Conteaza sa faci copii sanatosi pe care sa-i poti alapta.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Cred ca niste exercitii fizice, tintite pe zona pectoralilor te vor ajuta mai mult sa-ti cresti increderea in tine. Niste sani naturali fermi, care stau tantosi sunt muuuult mai atractivi decat ceva fake.

| Mayaska a răspuns:

Poți căuta pe YouTube, dar acele exerciții îți cresc mușchii pieptului și de asta par mai mari sîni, acum nu știu cât de bine arată, dar poți încerca

| Intrebare2134 a răspuns:

De ce te interesează ce spune lumea?
Acesta este corpul tău trebuie să te accepți așa cum ești
Persoanele care fac miștouri pe seama asta sunt clar niște copii
Imaturi
Nu mai băga pe toată lumea în seamă
Singurul lucru care contează este să te simti tu bine cu corpul tău
Ești frumoasă oricum ai fi

| JohnnydeFeer a răspuns:

Trucuri?, Pune niste bureti mari si rotunzi in sutien, Poate functioneaza.

| Miruna333 a răspuns:

Nu exista nimic. Implant mamar sau crestere in greutate(ceea ce este nesanatos)