| victimafrumusetii a întrebat:

Fetelor....cum arata baiatul perfect pentru voi?

36 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Atent, romantic, intelegator, inteligent, aratos. love struck

| maryana5 a răspuns:

Inalt day dreaming... cu ochii verzi/albastri day dreaming... cu parul blond/castaniu day dreaming (natural waiting )...pectorali big grin day dreaming...sa ma faca sa rad day dreaming... sa aiba picioare sexy whistling day dreaming... si... poate whistling...cateva conturi p'acolo prin banca big grin day dreaming
e frumos raiul in viziunea mea? no? day dreaming
xoxooo, mary peace sign

| albastrel a răspuns:

In primul rand sa ma inteleaga si sa ma suporte big grin, apoi dragut, atent, tandru, glumet dar si serios in acelasi timp, aspctul fizic nu conteaza dar sa stie sa se faca placut chiar daca nu este tocmai un fotomodelwinking

| Silvia a răspuns:

Poi nu e cine stie cehee hee
Mai inalt decat mine cu cel putin 4-5 cm, ochi caprui sau negri ( merge si verzi), par saten inchis, romantic(cel mai important), si sa simt ca am parte de protectie cand sunt cu el day dreamingday dreamingday dreamingday dreaming

P. s. Conteaza mult aspectul fizic blushing.pentru mine cel putinhee hee

day dreamingday dreaming
Ciao! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Perfect nu este nimeni, tindem spre perfectiune.
Baiatul "perfect": tandru, sincer, curat, cu simtul umorului, ordonat, parolist, deschis comunicarii, respectos, afectuos, etc.
Pa, pa.

| Mo a răspuns:

Pai sa fie smart, cu simtul umorului, frumos(dar sa nu intreaca masura, adica sa ajunga metrosexual), si-ce isi doreste orice fata/femeie-sa fie super-indragostit de mine!

| LoveForShania a răspuns:

Nu exista baiatul,, perfect''. Fiecare baiat are ceva special...care impresioneaza fetele. Maryana5 .nu crezi ca esti cam pretentioasa? Pentru mine baiatul care imi va placea ar trebui sa fie cam asa: aratos, sensibil, sa imi acorde atentie, dragut, amuzant (dar si serios in lucrurile importante), curat (pe locul 1), sa nu fie baiat de,, cartier''sau cu limbaj de cartier, si sa nu ma dispretuiasca, si sa aiba incredere in mine. Poate ca baiatul de care ma voi indragosti nu o sa aiba atatea calitati, dar sa aiba o calitate care imi place, dar sa o aiba foarte mult. Nu ma intereseaza starea lui financiara (ei bine, nici sarac). Multe fete adora starea fizica a unor baieti, adica,, dragoste la prima vedere''... dar nici nu il cunosti pe baiat, nici nu stii cum se comporta.adica poate ca unei fete ii place de un baiat foarte mult la fizic, dar nu ii place cum se comporta. Adevarul este ca trebuie sa iti placa in ambele sensuri.

| Mwhahahaa a răspuns:

Hey happy

Perfect?
Nu chiar, fiind ca nimeni nu-i perfect!

Frumos, inteligent, romantic, sportiv, cu ochii albastrii, parul negru, conservator, respectos, tandru big grin:X:X:X=p~

| anaid a răspuns:

Frumos si devreme acasalaughingglumeam... dupa cum iti poti da singur seama noi fetele nu gandim toate la fel, avem caractere diferite si preferintele de asemenea.Nu cred ca te ajuta cu nimic daca aflii parerile noastre pentru ca niciodata nu o sa ajungem la un numitor comun.
pa pa

nony
| nony a răspuns:

Scuzati-ma ca intervin dar, fetelor, a-ti uitat sa precizati printre : inteligent.aratos.bla bla bla.sa aiba si un penis marewinking. pai ce naiba, la atatea calitati, cea mai ¨satisfacatoare ¨ sa lipseascá?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aah si inca cv...sa spuna chestii credibilebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect? hmm.nu neaparat. dar imi plac baietii cu simtul umorului, insa sa stie cand sa fie serios, sa nu ma plictiseasca si sa NU ma ia cu vrajeli iefine de pe net.hee heebig grin
Si n-ar strica daca ar fi dragut...sau daca ar avea un zambet sau o privire dulce...day dreaming
Si imi mai place sa ma simt in siguranta prin preajma lor...adica sa simt k are grija de mine...day dreaminghee hee

Prea multe comditii?big grin

| maryana5 a răspuns:

@fatacool01...intrebarea mentiona -perfect-... iar ce am cris mai sus asta mi se pare de-a dreptul perfect la un baiat love struck si nup, nu sunt pretentioasa big grin sunt doar visatoare... day dreaming
ce? tu niciodata nu ai visat sa fi presedinta Statelor Unite no talking... dapai un baiat perfect big grin

| ellene a răspuns:

Nu exista...tongue

| yanny`s a răspuns:

Baiatul perfect nu cred ca exista. oricum se apropie de el cel care e atent, intelegator si rabdator.

| GeO_2554 a răspuns:

Parteneru trebuie sa fie un tip sincer. si deschis asa cum sunt si eu. Nu conteaza FOARTE mult felul cum arata, dar toti sa arata bine... cum se imbraca, ce muzica asculta sau alte chestii de genu. Ci doar sufletu, cum gandeste, cum se comporta, si ce are in dovlecel happy... Ca nu m-oi combina cu orice idiot laughinglaughing. Trebuie sa fie respectat in pricipiu. Nu un papa-lapte pe care-l calca toti p cap big grin. Sa nu fie gelos pentru. ca ajunge gelozia mea laughing si bineinteles sa nu-mi dea motive sa fiu geloasa cum nici eu nu dau cred happy. Sa nu fie un gen anume punk, rock *** oh go on sa fie el insusiwinking... sa se imbrace cu ceea ce il reprezinta si sa se tunda si sa se pieptene cum ii sta lui mai bine happy. Sa aiba ochii albastrii sau negrii=p~...si sa fie mai inalt decat me. k nah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt, brunet, ochii albastrii

| mamarutza a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine trenuie sa fie intelegator, fidel persoanei iubite, romantic, frumos, sa aiba toate calitatile si sa fie de bani gata dar nu un baiat rasfatat care isi bate joc de persoana iubita

| dyda13 a răspuns:

Sa fie blond, cu ochii albastri... puternic. dragut. dar no EXTREM DE FRUMOS... dragut e ok si oleaca frumusel. da nu exagerat...winking. Creka toate fetele isi doresc un baiat care sa le iubeasa moolltt d' tot si sa fie atenti cu ele ...si fetelor va dau un pont daca un tip va place sau iubeste sa no zica ca sunte-ti "SEXY"... daca ca zice ca sunte-ti frumose sau dragute este PERFECT d' ala care va zice ca sunteti sexy ...se gandeste doar la ***. k

| deeyush a răspuns:

Inalt, creol... abdomen plat...patratele`figurantlaughingetc... ahh`si bineinteles gropitze in obraji si barbie=pe~...it`s perfect; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor? dar daca acel baiat.(frumos, smart, atent, protector). va v a insela...ati fi in stare sa l iertati, sa i mai dati o sansa?

| dailydaisy07 a răspuns:

Bine facut dar restul nu imi pasa conteza de parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba ochi verzi, sa nu fie gras, sa ma iubesca asa cum sunt, sa nu fie gelos, si sa fie de inaltimea si anii mei:1, 62m 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii albastri, parul shaten sau brunet (naturalhee hee ) sa avm personalitati asemanatoare, sa faca sa rad si sa fie fidel :X :X :X :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creol, rrit, brunet, ochi caprui, romantic, inteligent, sportiv, inalttday dreaming love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect exista pentru ca eu il cunosc...este inalt, brunet, bronzat, are patratele, ochii verzi, fidel, iubitor, protector, atletic, intelegator si are un zambet atat de dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta cu o fatastraight face. Va rog. mihai_basket13. va rogcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa.fie.super.frumos.ca.justin

| Saya_1767 a răspuns:

Inteligent, misterios, amuzant, intelegator, inalt, slab si sa aiba ochii albastrii sau verzi...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt ochi verzi conteaza foarte mult aspectul fizic ...sa ma faca sa rad, intelegator mai mare decat mine si sa ma iubeasca