| victimafrumusetii a întrebat:

Fetelor....cum arata baiatul perfect pentru voi?

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine ar drebui sa arate bine, sa fie romantic, mai inalt decat mine si sa ma iubeaska mult

| Marya4 a răspuns:

Ochii verzi/albaștri, arătos, frumos,, draguț, glumeț, culoarea parului blond/castaniu, sincer, sa fie :::cel puțin mai înalt cu 5-6 cm,

| Marya4 a răspuns:

Par blond/șaten, ochii:albaștri/verzi, frumos nu mai înalt de5-6 cm, glumeț, sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt dar nu chiar macara sa aiba ochii albastri si sa sarute bine :X

| fantastica a răspuns:

Poate as vrea sa fie cu ochii si parul negru, inalt, frumos...dar baiatul perfect e cel pe care il iubesti si care te iubeste mult!

| Stan_Ada_1999 a răspuns:

Cum arata băiatul perfect pentru mine