| victimafrumusetii a întrebat:

Fetelor....cum arata baiatul perfect pentru voi?

36 răspunsuri:
| mamarutza a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine trenuie sa fie intelegator, fidel persoanei iubite, romantic, frumos, sa aiba toate calitatile si sa fie de bani gata dar nu un baiat rasfatat care isi bate joc de persoana iubita

| Marya4 a răspuns:

Ochii verzi/albaștri, arătos, frumos,, draguț, glumeț, culoarea parului blond/castaniu, sincer, sa fie :::cel puțin mai înalt cu 5-6 cm,

| Marya4 a răspuns:

Par blond/șaten, ochii:albaștri/verzi, frumos nu mai înalt de5-6 cm, glumeț, sincer

| dyda13 a răspuns:

Sa fie blond, cu ochii albastri... puternic. dragut. dar no EXTREM DE FRUMOS... dragut e ok si oleaca frumusel. da nu exagerat...winking. Creka toate fetele isi doresc un baiat care sa le iubeasa moolltt d' tot si sa fie atenti cu ele ...si fetelor va dau un pont daca un tip va place sau iubeste sa no zica ca sunte-ti "SEXY"... daca ca zice ca sunte-ti frumose sau dragute este PERFECT d' ala care va zice ca sunteti sexy ...se gandeste doar la ***. k

| deeyush a răspuns:

Inalt, creol... abdomen plat...patratele`figurantlaughingetc... ahh`si bineinteles gropitze in obraji si barbie=pe~...it`s perfect; x

| Stan_Ada_1999 a răspuns:

Cum arata băiatul perfect pentru mine