| bubulina2012 a întrebat:

Fml! ce ma fac? m-am indragostit rau! dar nu stiu de care ..primul baiat...sa ii spunem "x" e frumos ( blond cu ochii verzi) grijuliu. atent si foarte amuzant.Problema e ca el e cu un cap mai scund ca mine. Al doilea, "y" e inalt cu ochii albastri si brunet el este superb si amuzant si sweet. Faza naspa e ca x ma place dar y nu...iar eu simt ca l-as putea iubi mai mult pe x dar sunt mai atrasa de y... ce ma fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu stii de cine te-ai "indragostit rau"? happy

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Nu ai decat o singura varianta: Te cuplezi cu "x" si atunci cand va sarutati, te gandesti la "y".

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru neutrino):

Tu așa ai face laughing?