| Icarly34 a întrebat:

Fratele meu are 4 ani aproape 5. Si i-am facut o bagheta. El a crezut ca are magie. Si i-am spus ca poate mergem pe la nasii nazdravani ai lui Timmy Tourner(Wanda) si (Cosmo). A zis si el ca de unde magie? Asa ca i-am zis ca tragem o fuga pe la nasii nazdravani. Mam prefacut ca il sun pe tatal lui timmmy sa vina sa ne ia cu masina. Si daca intrebati mergem la nasi ca sa ii dea magie la bagheta. Si i-am ca nu e adevarat asa ca m-am prefacut din nou ca il sun. I-am spus fratelui meu ca a facut accident. Si acum nu mai pot sa il mint. Ce sa fac? Dar va rog nu puneti intrebari. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

"Toate lucrurile isi au vremea lor", asa sa ii spui. Iar tu sa fi sincer. Magia nu este de la Dumnezeu.

6 răspunsuri:
| xfacepalm a răspuns:

Ce am citit?

| Icarly34 explică (pentru xfacepalm):

Ce vrei sa spui?

| hhhapciuuu a răspuns:

Esti proastawinking lasa copilul in pace si vezi-ti de viata. da doamne sa nu ai si tu copii :*

| Icarly34 explică (pentru hhhapciuuu):

Auzi nu imi spui mie proasta bai tampita naiba. Tu stii macar cati ani am eu de vorbesti Asa cu mine? Am 9 ani.

| Icarly34 explică:

Aveti grija la animalul de capciuuu!

| Icarly34 explică:

Deci hai sa te vedem!