| oanaoany a întrebat:

Funda! am o problema imi cam place de un baiat zic eu un ic ma gagicar si ma ia in brate tot felul de gesturi si nu stiu oare e ceva prietenesc si atat? ce ar trebui ca sa fac ca sa ii dau de insemnat ca-l plac...plus ca trebuie ca s amantionez ca e cu 2 ani mai mare:-

Răspuns Câştigător
| SorynaSweet a răspuns:

Eu cred ca vrea decat sa se dea mare, sau sa faca un pic de caterinca pe seama ta. Nu stiu sigur daca te place, dar asa fac toti baietii cu noi, si pana la urma daca te placea, iti cerea prietenia.

5 răspunsuri:
| laviniaB a răspuns:

Pai poti sa ii spui ca il placi pe mess sau sa te duci la el cand e in toane mai bune si sa ii spui ca il place sau daca ai o prietena sa o rogi pe ea sa aduca vorba despre tine cand vorbeste cu el si sa il intrebe ce crede despre tine si ce parere are el despre tine si apoi sa iti zica.

| DakotaRoyse a răspuns:

Băieţii îşi încearcă norocul cu toate fetele. Dacă vezi că face asta şi cu alte fete, poate te place, poate nu, nu prea ai cum să-ţi dai seama. Şi dacă e şi "gagicar" ai şi mai puţine şanse să fie ceva serios.
Ar trebui să abordezi problema scurt şi la obiect. Întreabă-l de ce se comportă aşa cu tine, ce vrea de la tine.

| ganeaa a răspuns:

Crezi ca poti sa porti o discutie cu el si sa ii dai de inteles ca il placi vezi cum reactioneaza el

| BloodPrison a răspuns:

Scrie romaneste fato...libmba romana o inveti la scoala de pe clasa intai. Stii?

| oanaoany explică (pentru BloodPrison):

Simpatico spuneai de mine sa invat limba romaneste cand tu imi scrii mie ca invat limba romanese DE PE clasa I.Da ce fac ma sui pe clasa ca sa invat?laughing
La mine de bine de rau e vorba ca am uitat o litera de la un cuvant da la tine e problema marelaughing