| ExtraSakadat a întrebat:

Funda! Buna TPU xD. Vreau sa'mi schimb look'ul ...Am fata ovala, sprancele arcuite, nasul putin lung
Pana acum am avut parul lung si cu bucle, dar mi s-a urat de plete... Vreau sa ma tund ceva gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0

Mi'ar sta bine?; d

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte să iei o decizie, uită-te și aici: http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Beibiiis a răspuns:

Nuuu!
Doamne fereste!
Te poti tunde oricum deoarece ti-ar sta bine cu fata ovala dar nu afce prostia sa te tunzi ca Rihanna. Parul lung intotdeauna e mai sexi,mai frumos, mai atragator. Eu am avut parul pana la solduri chiar mai jos si ma`m tuns putin mai sus de coate, deci nu chhiar foarte scurt si regret si asa!
Sper sa iei o decizie buna!
Te pup:* Pa, pa!

| maria56 a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine cu breton asa sunt tunsa eu si am fata la fel ovala si sprancenele arcuite. Mai bine iti schimbi culoare parului daca vrei sa schimbi ceva la tine