| SteveAx a întrebat:

FUNDA! Buna ziua TPU.
As dori sa stiu ce parere aveti despre un baiat care invata bine inca din generala si se mentine si la liceu ( medii peste 9.70 ), participa la olimpiade uneori, este considerat unul dintre cei mai cuminti din clasa (asta doar in timpul orelor), este timid cu profesorii, are prieteni, are si o prietena cu care e intr-o relatie de 2 ani, iese in oras, club (1-2 ori pe luna) se distreaza, fumeaza, nu bea DELOC, este respectuos cu toata lumea din jur, si are 16 ani.
As dori sa stiu parerea voastra generala despre el, tinand cont de toate aceste aspecte.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

O parere foarte buna, un baiat cum rar intalnesti...

6 răspunsuri:
| SteveAx explică (pentru mona):

As fi mai mult curios daca partea cu fumatul dauneaza parerii despre acesta.

| mona a răspuns (pentru SteveAx):

Pentru mine nu conteaza partea asta cu fumatul, sunt si eu fumatoare si nu consider a fi o crima ca fumezi

| SteveAx explică (pentru mona):

Multumesc mult! In sfarsit dau de o persoana rationala, majoritatea celor din jur chiar considera o crima acest lucru. Iti ofer funda, multumesc din nou pentru ajutor!

| mona a răspuns (pentru SteveAx):

Cu placere

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bine bei decat sa fumezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foate buna, dar ce are daca bei, alcolul e mai sanatos ca tigara.