| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Deci eu si cu un var de al meu ne uram foarte tare si intamplator am facut rost de ID lui si bineinteles si de parola (deci pot sa intru in contul lui). Si ceea ce doresc eu este sa fac in asa fel incat sa fac ceva si sa ma razbun pe el pentru toate pe care mi lea facut pana acum. Acum e randul meu si vreau cat mai multe idei in care sa ma pot razbuna pe el astfel incat sa nu uite niciodata de asta. Ce as putea eu sa fac cu ID si cu parola lui? FUNDA pentru cele mai diabolice idei.

Răspuns Câştigător
| pTheodora a răspuns:

Ca bine zici dar daca chiar vrei sa-i faci rau, da parola la alt dusman de-al lui...

2 răspunsuri:
| Toni96 a răspuns:

In cel mai rau caz poti sa faci puscarie, pentru violare de corespondenta! Ai grija!

| kaTTsu a răspuns (pentru Toni96):

Taci dracu ma, auzi puscarie pentru violare de corespondenta.
Cat despre intrebare, ce sa spun lasa-i dracu parola si nu te mai agita atat ca faci spume mai rau ca pepsi rasbunarea e arma cui?