| BlakeLively a întrebat:

(funda):Ma pregatesc pentru un concurs de franceza si imi fac un portofoliu pentru toate timpurile. Dau funda celui care imi spune 10 propozitii cu timpul viitor simplu. Nu l-am inteles. Va rog sa nu luati de pe Google translate. (Scuze de categorie)

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Pai draga mea, te pregatesti de concurs fara a stii materia? Cam ciudat.

| BlakeLively explică (pentru LolaLollita):

Vreo problema? Tu cand pui o intrebare o pui pentru ca vrei sa afli raspunsul, nu pentru ca l-ai aflat deja.

Întrebări recente