| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAA! si scuze. categoria^^. stiti vreun site cu intrebari rezolvate la mate?=p~. Va rogpuppy dog eyes.[ sau vreunul in legatura cu olimpiada?on the phone.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Cauti pe google: Olimpiada la matematica clasa *** faza locala (exemplu) judetul *** barem
Cele mai multe le gasesti pe olimpiade.ro Uite un exemplu: http://www. olimpiade.ro/informatii.php? etapa=1&materie=2&editie=4
Bafta

4 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

[ sau vreunul in legatura cu subiecte care se dau la olimpiada pe sectorhappy ]*. funda.happy

| BlackShadow1001 a răspuns:

Ce clasa esti ?

| floriasdfg a răspuns (pentru BlackShadow1001):

A6a.

| floriasdfg a răspuns (pentru Mangustă):

Mersiiiiiiii mult.(: