| Ddm_Deea_2000 a întrebat:

Halz
help meeee
Ce sa fac cand m.am pus cu cineva intr-o relatie, vreau sa-mi bat joc dar vrea sa ma pupe?
ce sa fac?
merita stati chill

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles prea bine intrebarea, daca ai putea sa o reformulezi ar fi grozav.

| Aasdfghj a răspuns:

Exista ceva ce se numeste Karma. Stai chill ca ti se va intampla si tie. Primesti ceea ce oferi. laughing))

| Aasdfghj a răspuns (pentru anonim_4396):

E intr-o relatie in care EA isi bate joc. Totul bine si frumos numai ca tipul vrea sa o pupe iar ea nu vrea. laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca roata s-a intors, ai vrut sa-ti bati tu joc, dar acum isi bate el. Well, dupa fapta si rasplata, ca fiecare are pretul lui.