| Anamaria_Mirza_1997 a întrebat:

Heei, Imi place de un baiat. Am indraznit, si, i-am spus acest lucru. Pana atunci eram foarte buni prieteni, dar de cand i-am marturisit acest lucru, nu mai vorbeste cu mine.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Discutati,altceva nu poti sa faci.
P.S: discutia sa fie "face to face" nu pe mess sau facebook.

5 răspunsuri:
| VictoriaVikky a răspuns:

Pai eu zic sa mergi la el si sa-i spui de ce nu vorbeste cu tine. Nu sa faci alte chestii.
Sper ca te-am ajutat

| Lydiaaa a răspuns:

Daca te respinge, inseamna ca nu te place si nu prea stie cum sa-ti spuna. Evita-l si tu si la un moment dat sigur se va intoarcewinking

| Anamaria_Mirza_1997 explică (pentru Lydiaaa):

Se vede in ochii lui ca ma place si le-a spus si prietenilor sai acest lucru, dar am avut o prietena, o scoarpie, si, cred ca i-a bagat tot felul de tampenii in cap, pentru a se razbuna! happy

| Băă_Ioana_1952 a răspuns:

Să vină la picioarele tale, şi să-ţi spună,, Iartă-mă ''.
Am greşit. tongue.

| Nistor_Dary_1980 a răspuns:

Daca a facut asta inseamna ca nu te merita! Evita-l si tu si o sa vezi ca va veni el primul sa iti vorbeasca!