| AndraaaIoanaaa a întrebat:

Heeiii. am si eu o intrebare! Cum imi pot face facebook`ul public? Adica, am observat ca la unele persoane apare undeva in dreapta sus: "urmareste". Stie cineva? sad

3 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Salut.
Trebuie să fi popular/populară, să ai o limită de prieteni.Atunci Facebook-ul nu-ți mai permite să bagi prieteni și persoana care vrea să te contacteze v-a trebui să-ți urmărească activitățile.
Pa, pa!

| AndraaaIoanaaa explică (pentru τττ):

Pai am in jur de 4996 prieteni. iar cand ajung la 5000 nu mai pot adauga, dar nici primi cereri. sad

| τττ a răspuns (pentru AndraaaIoanaaa):

Bună!
Da,la 5000 nu mai poți adăuga sau să primești cereri de prietenie! Atunci o să-ți apară chestia cu URMĂREȘTE.Cum am spus, cine vrea să te contacteze trebuie să-ți urmărească activitățile!
Pa, pa!