| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Heey, e URGENT! nu am avut nimic pe spate si acum cateva luni mi-a iesit un neg si nu am bagat de seama si acum mam uitata in oglinda din greseala si am pus mana si am simtit s-a facut mai mare problema este ca mi-e frica sa nu fie cancerigen sau ceva! spuneti-mi va rog ce sa fac, este cancerigen sa ma duc la doctor ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| us3r a răspuns:

Mergi cu incredere la medic.el o sa te ajute si o sa te indrume.

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Du-te la dermatologhappy si eu am un neg tot pe spate si a zis ca trebuie sa ma opereze sa il scothappy

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru BroascaCuElice):

Omg, nu vreau operatie laughing

| BroascaCuElice a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

laughingpai daca nu ai nimic la el laughing nu te opereazalaughing