| GigirlMrr a întrebat:

Hei,am 14 ani, 1, 68m si 50 kg.Mi se pare ca sunt cam grasa... aveti idee cum as putea slabi fara sa tin un regim prea strict?

5 răspunsuri:
| NietzscheDesteptSiNarcisistSunt a răspuns:

Buna! Poti face jogging, inot sau efectiv vreo 100 de abdomene pe seara.Eu asa fac si nu urmez vreun regim absolut deloc (dar nici nu mananc dimineata, la pranz si seara la fast food) si sunt multumita de rezultat.
Bafta si numai bine!

| itzy8 a răspuns:

Grasa nu cred ca esti! happy

Sa nu mananci dupa 7. incearca sa reduci painea, bea multa apa. si sport happy.
alearga sau fa niste abdomene seara! mult succes si sper ca te-am ajutat.

| smexhy a răspuns:

In stari critice cum e a ta, liposuctia e unica varianta

| GigirlMrr explică (pentru itzy8):

Ok,merci :*