| DunkelheitBu a întrebat:

Hei!
Am o mica mare problema crying
Am pierdut modemul de internet si tata imi zice sa il caut, e disperat si habar nu am unde este, stiu ca e in casa dar nu stiu unde.Am cautat disperata peste tot.
Ce imi recomandati? ce sa fac, tata imi zice sa il caut, nu stiu unde. Chiar nu e nicaieri.
Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| claustrofob a răspuns:

Eu zic sa il mai cauti odata cu atenti iar daca tot nu il gasesti, asta este ii spui tatalui ca pur si simplu ai cautat peste tot dar nu il gasesti si nu ai ce face.Trebuie sa inteleaga big grin

10 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Pai. Gandeste-te pe unde ai fost cu el ultimadata. Si cauta-l pe sub pat, pe sub masa, pe sub fotolii, sertare, pe sub covoare.hee hee
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare idioata.De unde ai vrea sa stim noi unde ti-ai uitat tu capul? Doamne ce intrebari..maine o sa intrebati unde v-ati lasat cainele, pisica etc...

| Sweete a răspuns:

Cauta-l cu mare mare atentie.

| DunkelheitBu explică (pentru anonim_4396):

Va intrebam cum sa rezolv cu tata, dar tu esti atat de idiot incat nu poti intelege o intrebare simpla. Idioti mai sunteti! Nici sa scrieti corect nu stiti! Sugi *** si mori. rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DunkelheitBu):

In primul rand :esti o ratata prin raspunsal tau.
In al doilea rand:eu nu te-am jignit, dar n-ai ce sa faci cand esti ingust la minte..toate orizonturile ti se limiteaza.
In al treilea rand:Raspunsul tau imi denota cat esti de frustrata si superficiala la bibilica.(probabil tu sugi **** si mori... Diana sau cum ziceai ca te cheama)

| DunkelheitBu explică (pentru anonim_4396):

Nu eu sunt obsedata de o fata =]]batting eyelashes probabil ai 12-13 ani nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DunkelheitBu):

1.Eu sunt major fata de altii care...
In ce clasa esti? Intre clasa a V-a si clasa a VIII-a (inclusiv){asa zice pe oracolul tau}
Oricum eu am trecut de majorat stai chill(asta e raspunsul de la o intrebare de a ta)
Deci ce-ai vrea sa inteleg de aici?
2.Intrebarea aia pe care am pus-o a fost asa la cacealma, ca sa vada cineva(dupa cum vezi am si sters-o de ceva vreme, dar probabil n-ai observat)

| DunkelheitBu explică (pentru anonim_4396):

1.Impart contul cu inca o persoana
2.Da da sa te cred laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DunkelheitBu):

De ce raspunzi asa greu? 2 zile distanta...
Ai avut vreun eveniment vineri?

| DunkelheitBu explică (pentru anonim_4396):

Dabatting eyelashes probleme?