| AnaEm12 a întrebat:

Hei!
As vrea sa stiu daca temele de vacanta se verifica sau se pune nota pe ele?
Mi-am facut toate temele dar la matematica le-am amanat deoarece am avut cam 200 de exercitii.
Va rog raspuns! :s

4 răspunsuri:
| AlleSiAtat a răspuns:

Depinde de profesor.winking Daca totusi stii ca profesorul vostru de matematica vi le-a mai verificat, poti sa incerci sa faci cateva, daca nu reusesti sa le termini.Mai bine cateva exercitii decat nimic!

| AnaEm12 explică (pentru AlleSiAtat):

Profesoara mea de matematica nu verifica niciodata temele, dar e exigenta... abia am apucat sa fac vreo 30 de exercitii din doua sute.laughing

| AlleSiAtat a răspuns (pentru AnaEm12):

Pai ai facut cat ai putut! Si eu am avut cam tot pe acolo la matematica, dar le-am inceput mai devreme.Tot ceea ce pot sa-ti spun e sa faci in continuare, ca sa nu fie prea infuriata.hee hee

| FuckSchool a răspuns:

Paii sincer depinde si de profesor. Dar oricum daca ai avut atat de mult si nu va avea cand sa le verifice pe toate. Dar mai bine mai fa din ele cateva. Mult succes ^