| anonim_4396 a întrebat:

Hei,CITITI tot va rog. MULTUMESC happy, in urma cu 2 zile eram afara cu o prietena, si al un mo, ment dat la scara unde eram noi a venit un prieten de al ei, a stat putin cu noi, dar la un moment dat fata aia a zis ca se duce in casa ca e tarziu (era 10 jum seara). si el m a intrebat daca mai stau putin
(imi placea de el, era ff ffrumos, ochi verzi, rr-it ). si am vb noi putin si am plecat acs, dupa, pe la 12 mi a dat cerere pe fb si am vorbit putin, practic ne am zis ca ne placem si bla bla. si am vorbit ca seara urmatoare sa ne intalnim la scara mea de bloc. a venit el, am vb putin si dupa ne am sarutat, apoi am intrat in scarea si "ne am tavalit" pe-a colo. cred ca ne am pupat cam 30 min in continuu laughing. apoi cand ne pupam eu m am lasat pe spate pe scara si mi a zis nu sta asa ca racesti, lasa ca "te tavalesc" eu la mine maine (vorbisem sa merg la el maine dimineata ). Ziua urmatoare am fost la el pe la 2, ne am pupat. am jucat un pic Gta... si cand ne pupam noi (eram in pat si el statea peste mine, si invers, adica era ok ) dupa ceva timp mi a bagat pana pe sub tricou, si eu i am luat o si m a intrebat "de ce nu ma lasi?". si am zis "de rea, n ai zis tu ca s rea ", si dupa ne am pupat in continuare. ce credeti? sa l "ieri" si sa cred ca a facut asa gen fara sa gandeasca...da mna e baiat, are 16 ani, eram amandoi in pat, sau sa cred ca asta voia de fapt? ce sa fac? sa l las sa vad ce face in continuare si sa vad daca mai incearca ceva? PRECIZEZ ca nu a fost ceva de genu sa faca asta si eu sa nu vreau, adica cand am spus nu, nu a fost, nu a incercat sa"ma oblige", credeti ca a incercat mai mult sa vada daca merge cum vrea el? Deci, eu am 14 ani jumate(cls 8a), el 16 (cls 9a), Precizez ca eu sunt din Bucuresti si vin in Craiova doar in vacante la tatal meu. si asta s a intamplat la Craiova. ce ziceti sa fac? Dau fundita clar.

Răspuns Câştigător
| Iyulia3712 a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa-i dai sperante prea mari baiatului astuia, mai ales pentru ca nici nu va veti putea vedea foarte des. Si din ce ai povestit tu aici mi se pare ca ar cauta doar sa profite de tine. Din moment ce ai doar 14 ani, nu mi se pare prea ok ca ai fost la un baiat acasa, mai ales ca l-ai cunoscut de o zi. Pe viitor ti-as sugera sa fii mai atenta, asta doar daca nu vrei sa te trezești ca esti fortata sa faci ceva ce nu ti-ai dori. De data asta ai avut noroc cu el, dar mai multa precautie de acum in colo.winking

| Aasdfghj a răspuns (pentru Iyulia3712):

Nu cred ca ar forta-o nimeni. E clar ca i-a placutrolling on the floor) Stia ce o asteapta acasa la el si nu a obiectat.laughing

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu voiai să se ajungă la sex, dar de ce te-i ''tăvălit'' cu el prin scări şi te-ai băgat în patul lui? Ai 14 ani, iar ceea ce ai făcut fac şi aştia mai mari când vor să facă sex.
''ce ziceti sa fac?'' Pune mâna pe carte şi lasă tăvăleala că deja te transformi într-o panaramă de mică. Maică-ta ştie ce faci tu? Dacă află, jar mănânci.

| kkkira a răspuns (pentru FemeiaPisică):

"pune mana pe carte "... ce legatura are una cu alta?

| Aasdfghj a răspuns:

Baiatul nu cauta decat sex. Si dupa cum ai scris-o aici, fara nicio parere de rau ca te-a "tavalit" in scara, e clar ca ti-a placut. Ai doua variante. O faci cu el, ii arati cat de usuratica esti si apoi te lasa cu ochii in soare sau incetezi sa te mai porti in halul asta. O fata care se respecta nu cedeaza in fata unui baiat in cateva zile.