| Melisa123456789 a întrebat:

Hei! Cum se comporta baietii cu fetele de care sunt indragostiti? Raspunsuri de preferat de la baieti! Multumeac anticipat!

Răspuns Câştigător
| GYGYLATINO a răspuns:

Melisa comportamentul la baietii care sunt indragostiti difera de baiat unii se da mari adica laudarosii uni vor sa fie sefii sa oblige fata sa faca ce vor ei iar alti se poarta frumos tandru si sa respecte fata eu unu ma consider ultima varianta.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand un baiat se indragosteste face tot posibilul sa intre in gratiile fetei.

| LTAA a răspuns:

M.youtube.com/watch?v=7pxDT6XQxmg

| rapp2020 a răspuns:

In mare parte incearca sa se dea mari, mint mult fetele, se lauda, se prostesc, se uita la persoana aceea.

| Melisa123456789 explică (pentru GYGYLATINO):

Ok! Daca se poarta frumos, imi zambeste si ma priveste " intr-un mod", incearca sa ma ajute cand suntem doar noi doi, desi atunci cand e cu prietenii e putin respingator, sunt posibilitati sa ma placa? big grin