| Steffani a întrebat:

Hei big grin ce imi puteti spune despre nuantator? Eu am parul negru si destul de lung. Toata lumea imi spune ca am un par foarte frumos si sa nu-l tund sau sa-l vopsesc, nici eu nu vreau sa-l stric dar imi doresc foarte tare niste suvite rosii temporare. Daca folosesc nuantator, s-or vedea? Astept niste sfaturi va rog :* Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate, deoarece culoarea parului tau este prea inchisa. SI eu sunt tot bruneta si am incercat sa-mi fac suvite roscate cu nuantator, insa nu a mers prima oara, pentru ca nu-l decolorasem. happy Apoi, l-am decolorat si au iesitbig grin

3 răspunsuri:
| daniellle a răspuns:

Nu ştiu sigur ce să spun legat de asta dacă spui că ai părul negru.
70 % cred că nu se va vedea mare lucru. Eu sunt şatenă şi când m-am făcut odată cu nuanţator roşcat nu a prins deloc.
Totuşi poţi încerca, ţine de părul fiecăruia. happy
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happy
Nuantatorul nu se va vedea happy. Trebuie mai intai sa iti decolorezi parulwinking.
Fara decolorant, poti folosi vopsea cu un pigment puternic, dar nu se va fi temporar.happy
Bafta!

| Steffani explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca nu vreau sa-l vopsesc sau sa-l decolorez, vreau doar niste suvite temporare de o zi-doua