| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei, dati-mi o idee, as vrea sa-i fac o farsa iubitei mele, sa-i trimit un mesaj. ceva de genul ca trebuie sa ne despartim...Dar nu stiu cum..Ma ajuta cineva? Dau funda, Cat de urgent!

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

" Trebuie sa iti zic ceva, dar nu stiu cum.Nici nu stiu ce sa zic, cum sa iti zic. Nu imi vine sa cred...Cum ai putut sa ma minti? Ai profitat de mine, stii ca te iubesc mai mult decat orice pe lume, cum ai putut sa imi faci una ca asta? Am avut incredere in tine cum nu am avut vreodata in cineva, si tu m-ai mintit in legatura cu un lucru atat de important? Doar stii ca poti sa imi spui orice, dar ai preferat sa ma minti! De ce nu mi-ai spus ca nu iti place culoarea roz? Ti-am cumparat esarfa asta roz din matase, si acum ce fac cu ea?" Dar trebuie sa cumperi o esarfa, deci mai bine ii spui "de ce ai spus ca iti place fotbalul?"

| SuperGirl122222222222 explică (pentru valentingb):

rolling on the floor Tare..thx.

Răspuns utilizator avertizat
| valentingb a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Stai sa vezi cand beau un pic ce-mi inventeaza mintea!happy

| SageKid a răspuns:

Nu te juca cu asa ceva, sfatul meu