| Ioana122000 a întrebat:

Hei, eu impreuna cu niste prietene, am vrea sa facem un videoblog. Partea rea e ca nu tare avem idei. M-ajuti?

4 răspunsuri:
| BlackCat01 a răspuns:

Buna! Pai ati putea incepe videoblogul spunand despre voi, iar apoi puteti continua povestindu-le despre cum v-ati cunoscut, cum v-ati imprietenit, intamplari amuzante... dupa asta totul va veni de la sine, idei, conceptii, pareri. Puteti vorbi despre diferite subiecte, gen: vedete, Romania, intamplari din mama Rusia, ca tot se poarta. Oricum, nu uitati sa nu vorbiti intr-un videoblog doar despre un subiect, le combinati, astfel publicul nu se va plictisi si va v-or urmari treptat, treptat tot mai mult. Sa nu fi-ti dezamagite daca nu veti avea vizualizari din prima.vor veni si ele pe parcurs. Multa bafta! Cand va horatati sa-l faceti, astept link-ul! :*

Răspuns utilizator avertizat
| wolder a răspuns:

Sa raspunde la intrebari
sa faceti provocari
sa luati interviuri pe strada
sa faceti concursuri

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru BlackCat01):

Cine o sa se uite la doua ametite care povestesc cum s au cunoscut?