| Daisylutza a întrebat:

Hei heihappyAm si eu o mica problema legata de un baiat.Anul treut am inceput sa il plac(mentionez ca el era in clasa a 8-a si eu in clasa a 7-a)si chiar si acum sunt cazuta in caplaughing. In ultima lui zi de scoala(pentru ca cei de a 8-a scapa cu o saptamana mai devreme)am inceut sa plang pentru ca stiam ca nu o sa il mai vad. Dupa aproximativ o luna am aflat ca el si "draguta" lui iubita vin cu mine si alti colegi din clasa mea intr-o tabara.Acolo am aflat ca ma cam uraste pentru ca fosta mea prietena,(prietena buna cu el) care ma detesta si vrea sa imi faca viata un chin, i-a spus niste lucruri urate, neadevarate despre mine.Bineinteles ca am plans si am urlat ca o crizata prin camera si m- auzit injurand-o pe iubita lui(cum se putea sa nu se intample). Dupa ce ne-am intors, toti care nu au fost in tabara inclusiv ai mei mi-au zis ca ma port ciudat si ca nu mai sunt eu.Asa ca am incercat sa il uit si aproape reusisem cand acum 2 zile, eram de serviciu cu inca 3 fete, 2 la profesori, eu si inca una la elevi.De dragul distractiei am ramas eu cu una dintre cele de la profesori, la profesori si celelalte 2 la elevi.Si fix cand imi era lumea mai draga il vad ca trece pe hol cautand-o pe fosta sa diriga.Eu raman:O si el"Ce?" si eu:"Ni. mic". Apoi se duce la intrarea elevilor sa vorbeasca cu cele doua fete de acolo.Ma duc si eu si zice:"Auzi da tu nu trebuie sa stai de servici in partea aia?" si eu :"Nu, de fapt eu eram aici." si a venit replica nasoala:"Lasa du-te tu acolo acum". Cand sunt numai eu cu el totusi nu simt ca ma uraste chiar deloc... ce sa fac?sad

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lui nu ii pasa de tine ti-a demonstrato in fata ta asa ca poti cauta alt baiat sau stai pe urmele lui suferind in continuare (tu decizi).

| Daisylutza explică (pentru mgtow):

Multumesc de ajutorhappy

| TbxIonutMult a răspuns:

Pfff nu stiu nu cred ca te place pentru ca altfel sar purta mai frumos cu tine nu stiu inearca sa vorbesti cu el si i vezi comportamentul daca te place sau nu... Imi dai id tauu?:*