| TeeaBaang a întrebat:

Hei! Imi doresc sa intru in lumea modei! Am pus de acord cu mama ca ma va duce la casting. Ce ma deruteaza pe mine este : toata lumea imi spune ca "sunt prea desteapta sa fiu manechin". Nu am inteles. De ce?

Răspuns Câştigător
| Loriiii100 a răspuns:

Probabil pentru ca se gandesc ca nu vei mai avea timp pentru invatat, ca vei scadea. Nu e usor, dar daca iti doresti cu adevarat vei face fata!

3 răspunsuri:
| TeeaBaang explică (pentru Loriiii100):

Mda, dar stii cum se spune : daca intr-adevar vrei ceva, vei face tot posibilul sa il aibatting eyelashes

| Loriiii100 a răspuns (pentru TeeaBaang):

Asa e! Mergi inainte!

| TeeaBaang explică (pentru Loriiii100):

:*