| anonim_4396 a întrebat:

Hei,imi place de un baiat care imi este prieten bun. Daca ii spun ca il plac prietenia noastra va fi distrusa? Nu vreau asta.dar vreau sa ii zic, nu mai pot sa tin in mine.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Intai afla daca si el te place. Atunci spune-i. Dar daca nu poti tine in tine atunci spune-i, dar fata in fata, nu la telefon si nu pe internet. E foarte penibil sa o faci la telefon sau pe net :/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Moncherie):

Nu cred ca ma place, ma vede doar ca pe o prietena si atat.

| Veromi321 a răspuns:

Dar lui ii place de tine? Daca si lui ii place de tine nu cred ca prietenia voastra se va distruge. Daca este tipul mai serios sau nu se gandeste la faptul ca tu il placi o sa-l surprinzi si s-ar putea sa aiba o reactie ori de bine ori de rau. Depinde cum o sa-i cada lui cand o sa-i spui. Bafta happy

| Moncherie a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci mai bine cauti alt baiat!winking