| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Imi place foarte mult de un baiat din clasa sau asa credeam pana cand s-a intamplat tampenia de am rupe piciorullaughing .Cand puteam merge la scoala ne radeam impreuna ,ma mai tachina dar in gluma pot sa zic ca ne intelegeam foarte bine.Din pacate acele sentimente pentru el dispar cu fiecare zi in care nu il mai vadpuppy dog eyes .Faceam ore de suplimentar la matelaughing si cand ieseam afara sa mergem spre casa mereu ii faceam cate o "baie" in zapada dar se mai schimba stachetalaughing . Nu mai sunt asa de interesanta de el sau nu stiu cum sa spun ... dar am inceput sa imi pierd sperantele pentru el.Intr-o seara am scis pe telefon zece pagini despre iubirelaughing si imi pierd sentimentele pentru el si incep sa regret ca imi place de el ... Ce ar trebui sa fac?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
Până la un momentdat înțelegeam bine ce vrei să zici. Adică nu prea l-ai mai văzut și a început să nu-ți mai placă așa mult... știi cum e:„Ochii care nu se văd se uită"hee hee Chiar e adevărată vorba... puppy dog eyes
Dar.cum adică ai scris 10 pagini despre iubire? straight face Parcă ziceai că nu mai ai atâtea sentimente pentru el. Povestea devine complicată. laughing
Ce ar trebui să faci?
Păi.eu zic că ar trebui în primul rând să îți dai seama ce simți tu cu adevărat.
Succes! kiss

2 răspunsuri:
| Crazyycoffedrop a răspuns:

Dau fundita:*puppy dog eyesbig grin

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru Alyra):

Multumesc:*