| Ganea_VanesSa_1999 a întrebat:

Hei! imi spune cineva ce parere are despre crema anticelulitic- Cellufight? si de ce ti se fac bubite rosii?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ți se fac bubițe la început dar pe parcurs nu o să mai ai problema asta.O părere bună.

| Ganea_VanesSa_1999 explică (pentru OnuOnulică):

Deci sa contiui? m-am speriat putin,... multumesc mult :*

| OnuOnulică a răspuns (pentru Ganea_VanesSa_1999):

Cu plăcere și da, trebuie să continui o dată ce ai început!

| AndreeeeeeeeeeeeeeBlabla a răspuns:

Aşa se fac. Şi mama folosea Cellufight dar nu mai foloseşte, acum foloseşte Supliform şi nu mai are pic de celulita/vergeturi. Ţi-o recomandwinking

| Ganea_VanesSa_1999 explică (pentru AndreeeeeeeeeeeeeeBlabla):

Mersi mult