| anonimaalee29 a întrebat:

Hei...in ultimul timp simt ca deranjez pe toata lumea. Daca ajut pe cineva imi spune ca nu trebuia sau nu am facut bine lucrul acela. Daca spun o vorba, cineva trebuie sa mi-o intoarca sau sa ma judece, sa ma certe. Orice fac, nimeni nu e multumit. Ajung sa fiu certata si sa se tipe la mine, desi eu vreau sa ajut, sa fac bine.
Ce sa fac?;(

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asa se intampla, nu trebuie sa traiesti cu gandul ca nu vrei sa superi pe nimeni, intotdeauna se va gasi cineva sa fie nemultumit de ce faci tu, ghinionul tau e ca ai prea multe persoane de genul in viata ta.

| Lili455 a răspuns:

Nu te speria! Tunele piept! Te pot întreba cum esti, adică suferi de anxietate, depresie?

| anonimaalee29 explică (pentru Lili455):

De anxietate...despre depresie nu stiu ce sa zic...