| KristaC a întrebat:

Hei...
In urma cu doua luni am cunoscut un baiat, ne-am intalnit si ne-am cuplat, doar ca acum cateva zile el mi-a spus ca nu mai suporta sa imi vars nervii pe el si a zis ca el renunta. A fost o relatie foarte frumoasa happy. Parintii mei sunt mai stricti cu mine si i-am explicat asta doar ca de fiecare data cand ma certam cu ei vorbeam mereu cu el si ma descarcam. Incepusem sa plac foarte mult. Acum e aiurea,vorbeste in sictir cu mine, nu-mi mai da importanta.
Nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el, sa ii explic...
puteti sa ma ajutati cu cateva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

E normal că s-a săturat. Ştii cum e, închizi ochii, închizi ochii, dar cât? Da, ai putea încerca să îi explici şi în caz că mai acordă o şansă relaţiei voastre, trebuie să îi promiţi că te vei schimba şi nu îl vei mai îngreuna aşa cu ale tale.

Numai bine!

| KristaC explică (pentru Hydrangeaceae):

O sa incerc.
Multumesc de sfat!