| Dinutzaa a întrebat:

Hei! Pentru cei care sunt la liceu,cum este,nu va e dor de fostii colegi si profesori, a fost usor sa va acomodati? big grin

8 răspunsuri:
| andreea9701 a răspuns:

Este destul de bine, mie imi este dor de cei din generala, i-am si vizitat si m-am acomodat destul de usor

| Aimèeeee a răspuns:

E super la liceu, o sa cunosti persoane noi, o sa fie totul diferit, eu m-am acomodat usor :d happy.
Trebuie doar sa fi comunicativa :*

| Dolyta a răspuns:

Eu una iti zic cum a fost la mine: m.am imprietenit cu 2-3 fete si vreo 2 baieti la inceput, mai greu mi-a fost cu profii, nestiind cum e vazut fiecare acolo, bun sau rau din punct de vedere al notelor si al preferintelor, si mi-a fost greu si cu naveta, imi era teama la inceput ca o sa intarzii, nu stiam cand vine autobuzul, parintii mei avand masina, nu mersesem niciodata singura cu autobuzul. in rest totul era ok, o sa iti placa, ai sa vezi, in 3 zile maxim o sa iti placa la liceu, o sa te intelegi bine cu colegii. De generala imi este dor si de fosta diriginta, dar asta e.
Succes la liceu!

| Musique a răspuns:

Doar uneori mi-e dor de ei.
M-am acomodat destul de ușor.
Baftă.

| Korb a răspuns:

Da.ei bine primele zile au fost mai "nasoale" parca eram la zoo...dar dupa aceea..cat despre dor. poate doar de prietenii buni..profesori..unii din ei laughing

| Dina a răspuns:

Buna! Te numesti Dina?
O sa te acomodezi repede, trebuie sa te inveti sa accepti noul.

| Dinutzaa explică (pentru Dina):

Buna! Ma numesc Adina dar foarte multa lume imi spune Dina

| Dina a răspuns (pentru Dinutzaa):

Clar)