| GenesisXD a întrebat:

Hei, pentru cei din Iasi, as dori sa fac o trupa de dans, respectiv streetdance, s-ar oferi cineva?(nu cer anumite categorii de persoane, fete/baieti, un anumit tip de inaltime)-vreau doar sa stiu pe cine m-as putea baza in mare parte.

2 răspunsuri:
| Nicky_Nicoleta_1982 a răspuns:

Ceva detalii concrete.

| GenesisXD explică (pentru Nicky_Nicoleta_1982):

Buna, scuze de intarziere, dar am avut programul full, hm, pai detalii concrete...As dori o trupa dupa cum am spus de street, nu cer sa fie profesionisti, eu am cativa ani de dans in spate, momentan as dori aceasta trupa deoarece iubesc dansul si as dori sa vad acest lucru pe chipul altora, sa impartasesc bucuria. Vreau sa o luam de la 0, din aceasta cauza am spus ca vreausa stiu pe cine ma bazez (concret, am 3-4prieteni ce participa in acest 'proiect').