| Jojiza a întrebat:

Hei, sa ma transfer la filologie din clasa a11a? e prea tarziu? ce ziceti? happy

11 răspunsuri:
| asmorendy a răspuns:

Ce profil esti?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,mai ales ca acolo e usor.
Fara suparare.

| wolder a răspuns:

E tarziu.
termina liceul unde esti
si mergi la o facultate care sa te ajute in viitoarea munca

| Jojiza explică (pentru asmorendy):

Agroturism

| Jojiza explică (pentru DarkOrbitMoon):

Multumesc de raspuns, cred ca asta am sa fac. Desi profilul meu e foarte diferit dar o sa incerc

| Jojiza explică (pentru wolder):

Stiu ca trebuia sa fac asta acum ceva timp in urma, dar tot am amanat.As ramane pe profilul meu, dar trebuie sa dau bacul la mate si nu vreau sa ma risc. Multumesc de raspuns

| wolder a răspuns (pentru Jojiza):

Daca e vorba de asa, fugi cat poti.
Nu precizasei asta.
Si eu as fugi de matematica dar nu prea am unde.

| wolder a răspuns (pentru Jojiza):

Ce diferente trebuie date ca sa te muti?
si la ce dai bacul pe profilul filologie?

| Jojiza explică (pentru wolder):

Pai depinde, daca ma transfer de la anul s-ar putea sa intru doar cu media pe a9a si a10a. Intre semestre e mai greu. Oricum cred ca trebuie sa dau diferente la :geografie,istorie,romana, latina, muzica, engleza/franceza. Ceva de genul :*
Si bacul se da la : romana, geografie/istorie la alegere, franceza/engleza tot la alegere si inca ceva thinking antreprenoriale parca.

| PedoBarbie a răspuns:

Te fpoţi transferma oricând. Şi în vacanţa dintre semestrul 1 şi 2 al ultimei clase liceale-a 12-a.

| wolder a răspuns (pentru Jojiza):

Matematica e stiinta fixa, daca stii un exercitiu le stii pe toate
decat sa inveti toata istoria...