| Narccii a întrebat:

Hei stie cineva niste statusuri de gelozie pentru el

Răspuns Câştigător
| OnlyForMyXoXo a răspuns:

Daca sunteti impreuna iesi cu el si incepe sa tot trimiti mesaje sa iesi afara sa vorbesti la telefon(o rogi pe oprietena sa te ajute
Daca sunteti despartiti iesi la plimbare cu fetele in apropierea lui si zi mai tare sa te auda Vai ce dragut e baiatul ala .....sau Cui ii trebuie un barbat sa fie fericita laughing
Funda? :*

4 răspunsuri:
| Narccii explică (pentru anonim_4396):

Multumesc happy

| doreal a răspuns:

De ce sa iti irosesti timpul pentru a face geloasa o persoana?

| Narccii explică (pentru OnlyForMyXoXo):

Sta departe la sat pnm laughing) si nu prea pot sa merg e ceva pana acolo