| IngerCazator a întrebat:

Acum mai nou a aparut un joc unde alergi intre trenuri si strangi bani se joaca si pe telefon dar si pe calculator...
http://2.bp.blogspot.com/......070638.png
Deci cum pot descarca jocul acela pe calculator si de unde?
Dau fundita! :)

6 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Jocul se numeste Subway Surfers si este o aplicatie pentru telefoanele cu sistem de operare android.Imi pare rau, dar este imposibil sa il descarci pe calculator!

| IngerCazator explică (pentru prizeFTW):

Da mie mi-a zis un coleg ca la descarcat pe calculator... Si-l vliau si eu puppy dog eyes

| prizeFTW a răspuns (pentru IngerCazator):

Stai incerc sa gasesc pe net ceva.Revin cu un comentariu.

| IngerCazator explică (pentru prizeFTW):

Ok happy

| prizeFTW a răspuns (pentru IngerCazator):

Nu am gasit nimic. Cere id-ul colegului tau si cerei jocul pe mess si instructiuni de instalare...

| IngerCazator explică (pentru prizeFTW):

Ok mersi oricum ca ai incercat sa ma ajuti!