| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Hei, TPU straight face am facut amigdalita si cred ca e destul de grava. daca ma duc la doctor ori o sa ma fac cu mult injectii... ori cu o perfuzie de ti`e mai mare dragul. straight face am luat un trachisan si m`am dat in gat cu albastru de metil. si o sa ma dau si inainte de culcare. acum am febra si frisoane. ce pot sa fac sa`mi treaca cat mai repede?

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mai bine mergi la doctor. El va şti sigur ce trebuie făcut şi mai bine te alegi acum cu injecţii sau perfuzie decât să apară complicaţii pe viitor.

Răspuns utilizator avertizat