| effystonem13 a întrebat:

Am o intrebare foarte stupida: daca un baiat iti zambeste,se uita la tine des, adica isi intoarce capul sa se uite la tine, vorbeste foarte frumos cu tine si te atinge pe brate de exemplu fara niciun motiv te place?

8 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Da happy

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu zic ca da. Daca nu te atrage si nu ti place cineva nu i acorzi nici un fel de atentie.

| KinoAndreea a răspuns:

Sunt sanse mari sa te placa happy

| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca da

| Sesebi a răspuns:

Te place cel putin intr-o anumita masura happy Dar e posibil si sa nu fie neaparat intr-un sens prea profund. E posibil sa se joace doar. Asta daca o face intr-o ocazie doua. Daca va intalniti mai des si e tot asa atunci e foarte posibil sa te placa

| Anonim02200 a răspuns:

Da, cu siguranta este indragostit de tinewinking Dar singura problema a lui este ca probabil e timd... incerca sa vorbesti cu el despre asta dar nu il face sa se simta prost straight face Dupa exprimare nu cred ca esti la liceu deci la varsta ta nu ai ce sa gresesti happy Mult noroc!

| effystonem13 explică (pentru Anonim02200):

Abia ce am intrat la liceu laughing Si ce e amuzant la exprimare? Mersi de sfat oricum!happy

| Anonim02200 a răspuns (pentru effystonem13):

OK imi cer scuze sad sfaturile sunt bune indiferent daca esti sau nu la liceu laughing Iti dau in ultim sfat care de cele mai multe ori din pacate este adevarat : Daca vei forma in cuplu cu acest baiat nu te gandii ca el este alesul si ca iti vei petrece toata viata alaturi de elwinking