| Flöricicä a întrebat:

Am o intrebare(putin aiurea dar sunt curioasalaughing )Deci imi place de un baiat de mai multe de un an si nu stiu daca ma place.Lumea zice ca da, dar el cand a fost intrebat a zis nu.Am simtit ca uneori voia sa scape de mine, dar la scoala se uita la mine. Purtam un hanorac gri amandoi si eu ieri am plecat cu gluga. n cap si el nu o avea, dar peste 5 secunde cand ma intorc o avea si el pusa.Credeti ca e ceva asta?big grinFUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Eu cred ca chiar te place adica atunci cand te intreaba lumea daca iti place de cineva si nu sti sigur daca si la cealalta persoana ii place de tine e normal sa spui ca nu, mai ales daca nu vroia sa se faca de ras... sti tu cum sunt uni, mai insensibili si se rad din orice prostie straight face
eu chiar cred ca te place si poate ca vroia sa "scape de tine" pentru ca nu stia ce sa iti spuna, poate cu unele fete e mai curajos pentru ca nu simte nimic pentruele dar cu tine. big grin
oricum eu spun sa vorbiti deschis aman2 singurei happy si poate sa aflati ce simtiti unul pentrucelalalt. sa nu iti fie rusine pentru ca nu are de ce, rusinea o folosesti in alta parte happy
Sper ca amajutat. bft :*

1 răspuns:
| Flöricicä explică (pentru xSweetAnGeLx):

Merci,m.ai ajutat destul adica mult din ce ai zis se potriveste dar faza cu vorbitul,stiu nu are de ce sa imi fie rusine dar totusi imi e,nu stiu ce se poate intampla si cine mai afla si dupa sa radastraight faceadica il vad zilnis la scoala si nu scot nici un cuvant cu el,doar odata, in prima zi de scoala, m.a strigat pe porecla cea noua(care ma enerveazalaughing ) si dupa nimic...dar asta la scoala ca in vacanta...nici atunci nu vorbeam extrem de mult dar nu pot zice ca nu ne cunoastem. Oricum multumesc:*