| patry01 a întrebat:

am o o intrebare. Eu sunt din Brasov, iar maine va veni caravana romanii au talent la hotelul kromweel si mi-as dori foarte mult sa merg, dar nu siu in ce sala a hotelului se vor tine preselectiile si nu stiu la ce ora ar trebui sa fiu acolo daca preselectiile incep la ora 10(P.S vreau sa ma duc in public)Ce alte informatii ar mai trebui sa stiu. Funda.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa ai buletinul la tine si te poti informa inainte sa aflii locul exact unde trebuie sa mergi altfel, pierzi ocazia.

7 răspunsuri:
| patry01 explică (pentru mgtow):

Si daca nu am buletin? merge cu carnetul de note?

| mgtow a răspuns (pentru patry01):

Nu, trebuie buletin obligatoriu.

| patry01 explică (pentru mgtow):

Si daca merg insotita de unchiul meu, el are buletin, asa pot sa intru?

| mgtow a răspuns (pentru patry01):

Da.

| patry01 explică (pentru mgtow):

Ok,tu ai mai fost in publicul de la romanii au talent? pana la ce ora tin preselectiile?

| mgtow a răspuns (pentru patry01):

Nu stiu orarul. Nu am fost.

| patry01 explică (pentru mgtow):

Ok. merci, de ajutor