| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Am si eu o intrebare happy
Cam ce locuri frecventeaza Andra Maruta?
Ca de ex : Malluri, parcuri, locuri in general happy
Funda + vot
Va rog sa nu luati la misto intrebarea happy

5 răspunsuri:
| BeInnocent a răspuns:

Serios acum, nu iau la misto intrebarea, dar nu ti se pare cam penibila? devreme ce dam raspunsuri pe TPU nu cred ca avem timp sa fim Paparzzi.
Daca o luam pe ghicite cred ca mai mult in studiouri, concerte.Nu cred ca are timp de plimbari si mall uri

| BeiiBiiiyoo explică (pentru BeInnocent):

Stii... daca nu iti place intrebare nu raspunde! Nu ma cunosti si nici nu stii de ce am pus intrebarea! Si tocmai ca vrei sa ajuti oamenii pe TPU ai fi incercat macar sa-mi dai un raspuns cat de cat ok.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru BeiiBiiiyoo):

In plus am pus alta intrebare unde macar oamenii si-au dat totusi silinta!

| BeInnocent a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Si nu am dat? Am zis "FARA SUPARARE" si ca nu cred ca frecventeaza acele locuri. Si ar trebui sa specifici de ce ai pus intrebarea, ca sa stii.Dar na.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru BeInnocent):

Lasa... ca nu mai conteaza happy Merci oricum!