| Burlacu006 a întrebat:

Cam cat costa un labrador sau un golden retriver, lasati-mi siteuri de unde pot comanda.Dau

Răspuns Câştigător
| Eliza4u a răspuns:

Salut. Nu stiu cat costa, dar iti recomand cu cea mai mare placere site-ul http://www.canisapremium.ro/caini-de-vanzare/ de pe acest site mi-am comandat un catel. Este o firma foarte serioasa, care aduce foarte repede catelul la domeciliul -in 3 zile iar cateii sunt foarte frumosi, sanatosi si cu adevarat de rasa iar personalul firmei cuprinde oameni foarte seriosi, calificati si draguti. NU mai spun ca in pret intra transportul, microcip, carnet de sanatate, garantie si pasaport

4 răspunsuri:
| pap3rclip a răspuns:

In primul rand cainii nu se comanda, se adopta cu dragoste. Iar un labrador sau golden cu Pedigree costa 500 de euro.

| Burlacu006 explică (pentru Eliza4u):

Si cat costa un golden retriver? puiut mascul de pe siteul ala?

| Eliza4u a răspuns (pentru Burlacu006):

Pe site nu sunt scrise preturile, dar trimite-le un mail si intreaba-i pentru ca raspund foarte repede

| aldaren a răspuns:

Am 5 catelusi care ii dau cu 300 ron. Detalii aici : http://catei-pisici.blogspot.ro/......arasi.html