| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU cred ca am nasul prea mare adica nu e lat e prea innalt nu stiu cum sa zic. ce as putea face sa nu para asa sau ceva de micsoarat ajutati-ma va rog. Multumesc funda :*
app ma simt complexata -.-"

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chirurgie plastică.
Tonciu de ce nu se simte complexată? thinking

| Sckizia a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) :*

| mgtow a răspuns:

Strangi bani sau ceri de mos craciun operatia.

| slenderica a răspuns:

Pune o poza sa ne dam seama.

| Sckizia a răspuns (pentru slenderica):

Http://www.cadouri-inedite.ro/267-Pahare-nas-24-set---cadou-Fred-1129 nu e poza cu mine dar asa am si eu forma nasului de pe lateral :l

| Sckizia a răspuns (pentru slenderica):

Http://www.cronicadeiasi.ro/......mana/31985 nu-s eu dar cam asa il am doar ca e putinell mai mic :