| LqL a întrebat:

dati-va cu parerea fie care cum au iesit versurile astea: Povestea unui baiat incepe de mic cu scandaluri intre parinti pana tacsu a murit... Si el deprimat a inceput sa se drogheze in vena sa isi bage pana intra in vise colorate nedeprimate. Toti il judeca dar nimeni nu il ajuta sau macar sa il asculte sa vada ce e in el, pana intr'o zi cand a dat de o fata dar din pacate nu a stat cu ea ca stia ca nu o sa se lase de vagabonti si droguri nu a stat pentru ca nu vroia sa o faca sa sufer si a plecat cu un joint in mana. El mereu plangea ca toti il barfea ca se droga dar nimeni nu stia ce este in el.Intr'o zi stand afara de la spital il suna si o veste spulberatoare medici ii da ca masa e bolnava grav si mult nu mai are si moare. El atunci plagand a plecat repede in spre spital si a ajuns chiar inainte ca masa sa moara si cu lacrimi in ochii i'a spus te iubesc si o sa te pazesc de sus mereu. In momentul ala a inceput sa planga in hohote si striga ca aicea nu e de el ca toti cei dragi il lasa sau au murit. Ajugand acasa sa imbatat si un joint a fumat si'a luat un streang si de gat l-a agatat si aici s-a terminat el o sa ramana doar o amintire in cartieru intunecat

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Toti il judeca dar nimeni nu il ajuta sau macar sa il asculte sa vada ce e in el

El mereu plangea ca toti il barfea ca se droga dar nimeni nu stia ce este in el

El atunci plagand

aicea nu e de el

s-a terminat el

Mai ai de lucru... aproape mi-au dat lacrimile pe la ultima parte, deci. merita(parerea mea), poate e totusi putin prea deprimant.

1 răspuns:
| LqL explică (pentru Anonymus314):

Mersi frt fac ce pot si eu nu fac de mult timp de vreo luna fac, si mai am cateva