| IrinaXtr24 a întrebat:

Hei, TPU! Eu am avut parul perfect drept, dar acum aproximativ o luna mi-am facut un permanent. M-am cam plictisit de parul cret si as vrea sa il am iar drept. Cum pot sa fac asta cat mai repede, dar fara sa imi ard parul?

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna exista metode naturale:
http://www.divahair.ro/......ara_placa, uita-te aici :)
Fundita? :)

3 răspunsuri:
| Nicooooooooooooooo a răspuns:

Buna,
Ar trebuii sa te duci iar la salon sau unde ti l-ai facut cret, si dupa aia sa faci un tratament pentru par drept(asta a facut si mama, ea il avea cret si la facut drept cu un tratament) alta modalitate ar fi cu placa dar ti-l arzi prea tare...

| IronicMAN a răspuns:

Te tunzi 0 ca Amber Rose(femeia lu Wiz Khalifa)