| Bibiss a întrebat:

Fiti atenti, eu am fruntea lata, cam de 7 cm., si am breton. Coafeza mi-a zis ca imi sta foarte bine cu breton pentru ca am fruntea lata. Dar mama zice ca mi-ar sta mult mai bine fara.[Eu avand parul drept] Si sincer, si mie mi-ar placea sa nu stau cu grija la breton. Dar nu stiu daca mi-ar sta bine... Funda celui/celei care are cel mai bun argument "de ce da/de ce nu" happy

2 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Nu. Iti sta mai bine cu breton! Mai ales cu unul drept! Dar nu stiu, depinde si de structura fetei, adica mai rotunda, mai ovala si de celelalte amanunte, chiar si de sprancene! Fara o poza nu prea stiu cum sa te ajut mai mult! big grin Decizia e a ta! Sper ca te-am ajutat! Funda? :3

| Bibiss explică (pentru LalLyBoOmD):

Am fata ovala. Cum crezi ca mi-ar sta? thinking