| Cheryl a întrebat:

Hei TPU, ^-^. Inainte puteam sa scriu cu diacritice si acum nu.Nu stiu ce s-a intamplat poate ma ajutati voi.Se vede asa acum:http://i43.tinypic.com/10sen2a.jpg
Inainte se vedea o tastatura, cu limba romana..limba engleza.
Ce fac sa o am inapoi?

3 răspunsuri:
| FrénétiQué a răspuns:

Click dreapta pe bara de jos, alege prima optiune (barras de herramientas) dupa care pe peunltima (Barra de idioma).
Ps : am laptopul in spaniola, nu am avut timp sa le traduc, foloseste google translate daca nu reusesti.

| Cheryl explică (pentru FrénétiQué):

Nu merge.

| FrénétiQué a răspuns (pentru Cheryl):

Hmm..incearca a dai click pe sageata in jos, poate s-a bagat printre programele de acolo s-au cauta prin gadgets/ori desktop, cateodata si mi-e imi iese de la bara si se baga pe desktop.