| Swagina a întrebat:

Mie imi place de un baiat, si e foarte de treaba si foarte ok, si cand eram afara de eram mai multi ma lua cu "hai sa-ti zic ceva", ma tachina, etc. Dar eu am fost proasta si am stat cu altul care era cam gagicar si nici macar nu vroia sa fie cu mine. Acum nu il mai suport pe gagicarul ala. Am vorbit cu prietena mea sa il intrebe daca ma place, si a zis ca ma place si ca vrea sa fie cu mine. Azi m-am dus la un magazin sa imi cumpar haine. El era acolo la usa. Fac eu "BUUUUUBIIII", da' el, prostu', nici ceau nu mi-o zis. Adevarul este ca l-am mai respins eu, dar nu am vorbit urat cu el, si de la un timp s-a "smecherit", si nu mai sta cu noi in "gasca". Ore de ce nu m-a salutat? Cu ce am gresit? Adica prietenei mele ii spune un lucru si pe mine nici nu ma saluta? Ce sa inteleg? (nu, nu e timid). Prietena mea a spus ca o sa vorbeasca cu el si o sa-l ia la "7 metrii". laughing Desi nu cred ca o sa faca asta pentru ca i-am spus sa nu o faca fiindca dup-aia o sa spuna ca sunt disperata si chestii, si in plus ei sunt prieteni (prietena mea are prieten). Deci de ce nu ma saluta? straight face Cu ce am gresit (din nou)?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

E gelos si face asta din razbunare

6 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

E dintr-o bucata. A vazut ca esti cu altu si nu la mai interesat.Ce urmeaza in viitor

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Hey... chiar nu stiu cum pot sa te ajut. eu zic ca daca tie daca iti placea chiar asa mult de primul il dadeai dq pe al doilea. si erai cu primul happy Daca el se comporta asa este din cauza ta. pentru ca nu ai stiut ce sa alegi la acel moment. dar sfat: da-i dq pe amnd2 uita-i. mai sunt baietiwinking. probabil nu te-a meritat nici unulwinking! te pup si bafta :*

| Dariusuu a răspuns:

E normal ca dintr-o simplă atracţie să se transforme în ură. Atunci când cineva îţi vrea binele şi tu alegi răul se naşte ura.

| Swagina explică (pentru Mada_Mays_1994):

Pai chiar nu pot sa il uit pentru ca il iubesc sad

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru Swagina):

El pe tine nu. face asta doar asa big grin sa se creada 'like a boss '' =]], vrea doar sa te vada trista happy devil daca vrei sa mai vorbim lasa-mi id-u tau;*

| Swagina explică (pentru Mada_Mays_1994):

Ioana_joanna12@yahoo.com, si a, da laughing m-am intalnit cu el si o zis "scuze ca nu te-am salutat da' tu ai trecut pe langa mine si ti-ai bagat capu' direct la sutiene, unde sa mai strig ceau? laughing"