| nuamideiacum a întrebat:

Poate o sa vi se para stupid dar sper sa cititi laughing

Imi place de un baiat. Amandoi ascultam rock, deci avem subiect de discutie, vorbim mereu despre piese noi, trupe, chitari etc. Am vrut sa ii zic de mult timp ca il am crush dar chair in zilele alea mi-a scris mie ca ii place de o fata cu (,) care am inceput sa iesim atunci. El ma crede o prietena buna, deci ma cam simt bagata in friendzone. I-a trecut destul de repede cu fata aceea, si cand eram decisa sa ii spun ca il am crush s-a pus cu o fata laughing Fata aia e destul de dubioasa, adica e foarte fitoasa si barfeste cam orice. In fine, acum astept sa se desparta de ea laughing dar nu cred ca mai am curaj sa ii spun ca il am crush. Cum ar trebui sa ii 'arat' asta?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca n-ai actionat la timp, ai cam zbarcit-o,, acum stai si rabda!
Cu rusinea mori de foame in ziua de astazi/

| Andreea1912 a răspuns:

Am trecut si eu printr.o experienta similara. Sincer, nu iti recomand sa incepi o relatie cu un prieten/amic pentru ca daca relatia se va termina, se va "termina" si prietenia.

| Andrei883 a răspuns (pentru Andreea1912):

Si la ce buna doar o prietenie, cand ea vrea altceva? Cat dureaza, o sa fie frumos.